Doprava a platba zboží

Doručení po celé ČR a Slovensku

 doba dodání
platba předem převodemplatba dobírkou při převzetí
Česká Pošta
Doporučená zásilka (do 500 Kč)
2-7 dní 80 Kč 110 Kč
Česká Pošta  Cenný balík 1-5 dní 105 Kč 145 Kč
Česká Pošta Balík do ruky
do 2. dne 105 Kč 150 Kč
PPL do 3 kg do 2. dne 85 Kč

115 Kč

PPL do 9 kg do 2. dne 90 Kč 130 Kč
PPL nad 9,01 kg do 2. dne 0 Kč 0 Kč
PPL Slovensko   nelze 250 Kč
Zásilkovna (do 5 kg)
(vyzvednutí na výdejním místě) 
 2-3 dny            60 Kč              70 Kč
Zásilkovna (do 5 kg) Slovensko
(vyzvednutí na výdejním místě)
 2-3 dny nelze 120 Kč

Při objednávce nad 3000,-Kč a platbě předem: poštovné ZDARMA.

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET - podklady k platbě Vám přijdou na email po dokončení objednávky.

PLATBA V HOTOVOSTI PŘÍMO U PRODEJCE
"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Jaký zvolit způsob dopravy?

Česká republika

  • Soukromý dopravce PPL – doručuje následující pracovní den, doručení 8–16h. Doporučujeme jako výhodnou dopravu pro doručení do firmy nebo do zaměstnání
  • Česká pošta služba Do ruky – doručuje následující pracovní den do domácností i firem. Uložení dalších 7 dní na poště. Doporučujeme jako výhodnou dopravu pro doručení do domácnosti nebo vyzvednutí na poště.
  • Česká pošta služba doporučená zásilka – základní levná doprava s pokud chcete ušetřit – pouze pro objednávky do 500 Kč. Základní úsporná doprava pro příslušenství do tl. 4cm. Odesíláme každý pracovní den. Doručení za 1-5 pracovních dnů. Sledování pohybu zásilky na internetu. Doručení do domácností i firem. Možnost vyzvednutí na poště.
  • Česká pošta služba doporučený balík –  pro objednávky nad 500,-. Odesíláme každý pracovní den. Doručení za 1-5 pracovních dnů. Sledování pohybu zásilky na internetu. Doručení do domácností i firem. Možnost vyzvednutí na poště.
  • Zásilkovna –  pro objednávky do 5,0 kg. Odesíláme každý pracovní den. Doručuje následující pracovní den. Sledování pohybu zásilky na internetu. Objednávky uzavřené do 9:00 hodin si můžete vyzvednout na vybrané pobočce zásilkovny hned druhý pracovní den. Zásilkovna má pobočky ve všech krajských a ve většině okresních měst.

Česká pošta služba Do ruky (dříve Obchodní nebo Profi balík)

Pro objednávky odeslané do 15:30 doručení následující pracovní den od 8 do 19 hodin – a s možností vyzvednout si zásilku na dodací poště v případě neúspěšného doručení po dobu 7 dní. V případě dobírky si prosím na dodací adrese připravte příslušnou hotovost pro řidiče. Doručení do domácností i firem.

Česká pošta služba doporučená zásilka a cenný balík

Základní levná doprava pokud chcete ušetřit –  Základní úsporná doprava pro příslušenství do tloušťky 4cm. Odesíláme každý pracovní den v 11:30. Doručení za 1-5 pracovních dnů. Sledování pohybu zásilky na internetu. Doručení do domácností i firem. Možnost vyzvednutí na poště.

PPL

Pro objednávky odeslané do 12:00 doručení následující pracovní den – spolehlivá soukromá expresní dopravní služba s rozvozem po celém území ČR do druhého pracovního dne v čase 8–17h. PPL je nejlepší volba pro dodání do firem nebo pro soukromé osoby při dodání do zaměstnání. Zaslání do domácnosti je vhodné, pokud je v domácnosti někdo v uvedeném čase přítomen. V případě dobírky si prosím na dodací adrese připravte příslušnou hotovost pro řidiče. Pokud jste nebyli v okamžiku prvního doručení přítomni, řidič PPL zanechá na dodací adrese vzkaz s odkazem na web PPL pro přesměrování na jinou adresu, datum druhého doručení nebo osobní odběr v místním depu PPL. Po dvou neúspěšných pokusech PPL zásilku uskladní na depu po dobu 7 dní pro 3. pokus o doručení, který můžete s depem domluvit.

Zásilkovna - výdejní místa

Více než 120 výdejních míst po celé ČR – objednávky uzavřené do 9:00 hodin si můžete vyzvednout na vybrané pobočce zásilkovny hned druhý pracovní den. Zásilkovna má pobočky ve všech krajských a ve většině okresních měst. Všechna odběrná místa včetně podrobných informací najdete v kontaktech. Stejně jako u běžných dopravců lze i zde sledovat zásilku online na internetu.